قیمت میلگرد ریبارمارکت

ریبارمارکت را بشناسید

ریبارمارکت را بشناسید . آشنایی با ما 

خدمات فروشگاه ریبار مارکت :

 
  • تعهد و پایبندی اخلاقی و قانونی به مشتریان در راستای اصول حرفه ای مشتری مداری
  • تأمین انواع آهن آلات از جمله میلگرد، تیرآهن، انواع ورق،  پروفیل، محصولات مفتولی و مطابق با درخواست مشتریان با مناسب ترین قیمت
  • ارسال سریع و تحویل به موقع بار به سراسر کشور
  • ضمانت کلیه محصولات فروخته شده بر طبق سفارش مشتری و برگشت کالای معیوب به صورت رایگان
  • صادرات انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی به خارج از کشور
  • فروش اعتباری محصولات پس از اعتبارسنجی مشتریان

درباره ریبار مارکت

مایه‌ی افتخار و مباهات است که شما هم وطن گرامی مجموعه‌ی بازرگانی آهن تهران را شایسته‌ی خدمت رسانی و همراهی دانسته اید و خداوند را شاکریم که این راه ارتباطی امکان همکاری با شما را فراهم نموده است.

شرکت بازرگانی آهن تهران در سال ۱۳۹۰با دیدگاهی متفاوت به جمع فعالان صنعت آهن و فولاد کشور پیوست و از همان ابتدا خط مشی شرکت بر این بوده است که به عنوان یک منبع مطمئن، قابل اتکاء و برتر در این عرصه شناخته گردد.وجود مدیران کارآزموده و نیروهای متخصص این زمینه را فراهم نموده تا با کارشناسی و بررسی آگاهانه از نیاز امروز بازار خرید و فروش در فضای مجازی مجموعه‌ی آهن تهران را به شرکتی برتر در ارایه‌ی خدماتی متمایز به آهن فروشان، شرکت های عمرانی و ساختمانی، انبوه سازان، سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی تبدیل نماید.

مشتری مداری ریبار مارکت

ریبار مارکت با بهرگیری از افراد متخصص بر آن است تا با اتکا به اعتماد شما مشتریان عزیز در ارایه هر چه بهتر خدمات، شرایط مناسبی را برای خرید آسان شما فراهم نماییم.
ما بر آنیم تا با ایجاد روابط صحیح و سالم بین خود و مشتریان بر پایه اصول مشتری مداری احساس رضایتمندی را به شما عرضه نماییم.
امید است بتوانیم به آنچه گفته و اعتقاد داریم عمل نماییم